IMA Klessmann

IMA logoIMA Klessmann GmbH - německá firma s 50tiletou tradicí výroby a vývoje dřevozpracujících systémů. Do nabídky firmy patří stroje pro opracování hran-frézovací, olepovací (rúzně tloušťky,hran), formátovací, profilovací, postforning a softforming. Jsou zde stroje jednoúčelové, portálové stroje, strojové linky, kombinované stroje opracovávacích center a deskových pil pro zpracování nábytkových dílců - tzv. minitovárny, stroje pro sériovou výrobu. Vše zaměřeno na individuální požadavky zákazníka.
Řadit dle:    Pouze akce:    Položek na stránku:
BIMA 200

BIMA 200

CNC centrum IMA BIMA 200 je nové, efektivní a flexibilní centrum pro malé série a individuální výrobu nábytkových a interiérových prvků. Nová BIMA 200 kombinuje výkonné hlavní vřeteno a konstrukčně rafinovaný zásobník nástrojů. Jmenovaný stroj vyniká velkým zrychlením a vysokými rychlostmi ve všech osách. Stroj BIMA 200 kombinuje tyto funkce do inteligentní koncepce stroje s minimální dobou zpracování při maximální účinnosti.
Více
cena: na dotaz
BIMA 300 / V

BIMA 300 / V

Stroj BIMA 300 / V je nové účinné obráběcí centrum, s integrovanou C osou, pro vysoce kvalitní, flexibilní a efektivní centrum pro menší série a individuální výrobu nábytkových a interiérových prvků. Nová BIMA 300 je výsledkem 30ti letého vývoje stacionární technologie. Nová BIMA 300 / V kombinuje výkonné hlavní vřeteno s integrovanou osou C, obsahuje chytře navržený zásobník nástrojů s 18ti místy, jmenovaný stroj vyniká velkým zrychlením a vysokými rychlostmi ve všech osách. Kromě formátovacích a frézovacích operací můžete také využít dekorativního olepování hran. Můžete olepovat rovné a tvarové dílce, kdy olepovací agregát je zavěšen na ose Y, což zkracuje technologické časy při výrobě. Velmi stabilní zavěšení olepovacího agregátu zajišťuje přesné olepení daného dílce. Touto olepovací jednotkou můžete olepit dílce s výškou až 65 mm.
Více
cena: na dotaz
BIMA 400 / V / R

BIMA 400 / V / R

Stroj BIMA 400 / V /R je nové ergonomické CNC obráběcí centrum s integrovanou osou C, pro vysoce kvalitní, flexibilní a efektivní centrum pro menší série a individuální výrobu nábytkových a interiérových prvků. Nové výrobní řady: BIMA 400 / BIMA 400 V / BIMA 400 R
Více
cena: na dotaz
IMA BIMA 500

IMA BIMA 500

Stroj BIMA 500 je nejnovější model HIGH-TECH série vyšší rychlosti a zrychlení ve všech osách. Druhá osa Z zajišťuje mnohem rychlejší přístup k jednotlivým agregátům. Optimalizovaný výměník nástrojů zajišťuje rychlejší výměnu nástrojů. BIMA 500 má upravené a optimalizované vrtaví vřetena s univerzálním rozhraním pro speciální vrtací přípojné jednotky. I přes velkou pracovní hloubku, byla stavební hloubka stroje zredukována na minimum.
Více
cena: na dotaz
BIMA X80 P/V

BIMA X80 P/V

BIMA P X80 - Individuální koncepce stroje Nový portálový CNC stroj od firmy IMA s tandemovým stolem s velkou pracovní plochou pro formátování a olepování. Synchronizované vrtání a frézování až se 4mi dílci současně, nebo v mezičase lze provádět olepování a dokončovací operace.
Více
cena: na dotaz
Obráběcí / nářezové centrum BIMA CUT

Obráběcí / nářezové centrum BIMA CUT

BIMA CUT je kombinace obráběcího centra a nářezového centra. Tento stroj je navržen pro vyšší produktivitu na výrobu nábytkářských a jiných dílců. - Pro série a větší výrobu - Kapacita 300 až 350 dílců za směnu - Patentovaná vakuová technologie s individuálně programovatelnými přísavkami s kontrolní funcí - Nářezový program BIMA-FastCut pro rychlou produkci dílců
Více
cena: na dotaz
BIMA Gx30 / E / R

BIMA Gx30 / E / R

Die neue BIMA Gx30-Baureihe eröffnet neue Dimensionen in der Fertigungsqualität: Der Gantry-Antrieb mit seinen Servomotoren auf beiden Portalseiten bewegt die X-Achse der Maschine hoch dynamisch und besonders schwingungsarm; auch bei schweren Bearbeitungsaufgaben und hoher Beschleunigung. Das Maschinenbett aus einer Beton-/Stahlkonstruktion, sorgt für die nötigte Steifig keit und Schwingungs dämpf ung. Eine hohe Bearbeitungsqualität und Werkzeug standzeit sind die Vorzüge. Zwei Z-Achsen und ein in X- und Y-Richtung mitfahrender Werkzeugwechsler mit 8 Werkzeugplätzen garantieren eine optimale Verfügbarkeit bei minimalen Werkzeugwechselzeiten. Der kompakte Maschinenaufbau mit integrierten Schaltschränken sowie der Energieversorgung der Konsolen in der Maschine ermöglichen ein optimales und ergonomisches Arbeiten. Weitere Vorteile Neues Maschinenkonzept mit Gantry-AntriebZwei Z-Achsen im Standard - paralleler Werkzeugwechsel möglichLED-Technik - sicheres und schnelles Rüsten im Standard (Einsparung bis zu 70 % der Arbeitszeit)Auflagearme auf Linearführungen - lange Lebensdauer und PräzisionHubschienen senken diagonal (Werkstück liegt immer am Anschlag)Gesteuerte, energieeffiziente AbsaugungSpiegelbare Festplatte: sicheres Datenhandling und Schutz vor DatenverlustSehr kompakte 5-Achs-Spindel
Více
cena: na dotaz
1